WhatsApp : 05323600010   
DUYURU
Kredi Kartı ile ister tek çekim ister taksitli ödeme, Paycell ile mobil ödeme, Tüm bankalardan havale ile ödeme seçenekleri aktifdir.

Hakkımızda

about Bonus Müzik 2005 yılında karaoke sahne müzikleri üzerine oluşturulan bir arşiv sitesi olarak yayın hayatına başlamıştır. Zamanla genişleyen müşteri portföyü ile hem altyapı hem karaoke alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Sürekli yenilenen aranje ekibi ile özel yazılım altyapı alanındada çalışmalar yapan sitemiz okul, radyo, tv ve benzeri organizasyonlara karaoke şarkı altyapı desteği vermektedir.

Bonus Aranje

Bonus Aranje ekibimiz alanında en iyi isimlerden oluşmaktadır. Aranjeler olmazsa olmaz Cubase ve Logic ses işleme teknolojileri ile desteklenmekte, en iyi sound yakalanarak gerçekleştirilmektedir. Yeni albümlerin en hit şarkılarının altyapıları ekibimiz tarafından özenle hazırlanarak listelerimize eklenmektedir.

Güncel ve Sürekli

Yeni çıkan albümlerin en hit şarkılarının aranjelerini en hızlı şekilde yapıp listelerimize ekliyoruz.Arşivimizi sürekli güncel ve düzenli olarak sizlere sunuyoruz.

Özel Yazılımlar

Listelerimizde yer almayan şarkıların altyapıları özel istek üzerine aranje ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Demo Altyapı Dinle

Sitemizde listelere eklenen altyapıların demo versiyonlarını önce dinleyebilir ve sipariş listenizi ona göre gerçekleştirebilirsiniz.

Video Karaoke

Son dönemde artan Video Karaoke işletmeleri ve yoğun talep üzerine bu alandada çalışmalarımız ve projelerimiz bulunmaktadır.