WhatsApp : 05323600010   
DUYURU
Kredi Kartı ile ister tek çekim ister taksitli ödeme, Paycell ile mobil ödeme, Tüm bankalardan havale ile ödeme seçenekleri aktifdir.

Teslimat & Sipariş

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
Sipariş vermek için sitemize üye olmalısınız. Üye olmak için TIKLAYIN
Üye girişi yaptıktan sonra listelerimizden dilediğiniz şarkıları seçip alışveriş sepetinize ekleyiniz. Listenizi tamamladıktan sonra ödeme kısmına geliniz. Bu bölümde kendinize en uygun ödeme seçeneğini tercih edip işlemi sonlandırınız.

Nasıl Ödeme Yapabilirim ?
Ödeme yapabileceğiniz hesap numaralarımız için TIKLAYIN
Seçtiğiniz hesap numarasına ödemenizi yaptıktan sonra Ödeme Bildirim Formu doldurunuz. Üç (3) iş günü içinde ödeme işlemi yapılmayan siparişler otomatik olarak iptal edilmektedir.

Siparişler Nasıl Teslim Edilir ?
Siparişiniz ödeme bildiriminizin ardından gün içinde E-Mail adresinize link olarak gönderilmektedir.

Şarkıların bir çok versiyonu var ancak sipariş verirken bir tane görünüyor ?
Örnek olarak Rober Hatemo - Senden Çok Var şarkısının 4 değişik altyapı versiyonu bulunmaktadır. Siz sipariş verirken 1 tanesini görür ve onu sipariş verebilirsiniz. Sipariş sonrası size 4 versiyonuda gönderilmektedir. Siz 1 adet ücreti öder ve diğer versiyonlara ücretsiz sahip olursunuz.

Şarkıları Önce Dinleyebilirmiyim ?
Türkiyede ilk bizim sunduğumuz bir sistemle Demo bölümümüzden dinleyebilirsiniz. Sponsor sitemiz www.sarginmuzik.org tarafından hazırlanan Demo sayfamızda şarkılar reklamlıdır ve ses kalitesi doğal olarak düşük tutulmuştur. Arşimizde bulunan ve sipariş verdikten sonra size ulaştırılacak olan tüm şarkılar reklamsız ve 192 Kbps Stereo formatındadır.

Ben Çok Şarkı Almak İstiyorum Fiyat Değişirmi ?
Toplu alımlarda fiyatlarımız değişir.Örneğin 100 şarkı sipariş verdiniz fiyat normalde 100 TL olacaktır.Ancak siz 80 TL ödeyerek siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.İletişim adreslerimizden farklı detaylar yada ödeme projeleriniz hakkında fikir alabilir önerilerinizi sunabilirsiniz.

Ödememi Yaptım Siparişim Ne Zaman Ulaşır ?
Ödeme onayınızın yapıldığı gün içerisinde siparişiniz E-Mail adresinize link olarak gönderilecektir.

Devam