www.bonusmuzik.net
DUYURU
Altyapılar MD, MS, MX, MK, MC formatlarında listelenmektedir. Listenize eklerken format bilgilerini mutlaka kontrol edin.

Hakkımızda

about Bonus Müzik 2005 yılında sahne müzikleri üzerine oluşturulan bir arşiv sitesi olarak yayın hayatına başlamıştır. Zamanla genişleyen portföyü ile hem altyapı hem aranje alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Sürekli yenilenen aranje ekibi ile özel yazılım altyapı alanındada çalışmalar yapan sitemiz okul, radyo, tv ve benzeri organizasyonlara müzik altyapı desteği vermektedir.

Bonus Aranje

Bonus Aranje ekibimiz alanında en iyi isimlerden oluşmaktadır. Aranjeler olmazsa olmaz Studio One, Cubase ve Logic ses işleme teknolojileri ile desteklenmekte, en iyi sound yakalanarak gerçekleştirilmektedir. Yeni albümlerin en hit şarkılarının altyapıları ekibimiz tarafından özenle hazırlanarak listelerimize eklenmektedir.

Güncel ve Sürekli

Yeni çıkan albümlerin en hit şarkılarının aranjelerini en hızlı şekilde yapıp listelerimize ekliyoruz.Arşivimizi sürekli güncel ve düzenli olarak sizlere sunuyoruz.

Özel Yazılımlar

Listelerimizde yer almayan şarkıların altyapıları özel istek üzerine aranje ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

HQ Altyapı

Yeni nesil HQ ses editleme programları ile hazırlanan HQ altyapılar sitemizde MX olarak listelenmektedir. MX Altyapılar kanal silme işlemi yapılarak hazırlanmaktadır.

Video Karaoke

Son dönemde artan Video Karaoke işletmeleri ve yoğun talep üzerine bu alandada çalışmalarımız ve projelerimiz bulunmaktadır.