www.bonusmuzik.net
DUYURU
Altyapılar MD, MS, MX, MK, MC formatlarında listelenmektedir. Listenize eklerken format bilgilerini mutlaka kontrol edin.

Yasal Uyarı

Sitemizde Şarkı yada Albüm satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Listelerde yer alan eserler Md Altyapı ( Enstrumental ) formatındadır.

Listelerdeki eserlerin tüm hakları münhasıran eser sahipleri ve bağlı bulundukları kurumlara aittir.

Listelerdeki eserler enstrumental müziklerden oluşmaktadır. Eğlence amaçlı organizasyonlarda kullanılmak üzere hazırlanmıştır.

Sitemizin hiç bir sayfasında Mp3, Albüm, Torrent ve benzeri yasa dışı dosyalara ulaşım yada bağlantı linkleri yer almamaktadır.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirler.

Bize ulaşan talep ve şikayetler incelenerek ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Aşağıda ifade edilen kullanım koşullarına uygun olarak web sitesinin hizmetleri sunulmaktadır; kullanıcıların bu web sitesini kullanmak ve sunulan hizmetlerden yararlanabilmeleri için aşağıda ifade edilen koşulları dikkatle okumaları ve onaylayarak kabul etmeleri gerekir.

Web sitesi, enstrumental müziği sevenler tarafından kurulmuş, amacı amatör müzisyen ve müzik severlere yardımcı olmak olan bir paylaşım sitesidir.Yayınlanmış olan eserler her sanatçının veya hak sahibinin kendi isimleriyle tescil edilmiş eserlerinin enstrumental, midi, karaoke, şarkı sözleri içerikleridir. Bu içerikler tanıtım amaçlı sunulmaktadır.

Web sitesi, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirler. İhlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Mp3, albüm ve benzeri dosyalara bağlantı link paylaşımı yada satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Listelerde yer alan şarkılar enstrumental (karaoke) formatındadır. Eserlerin tüm hakları münhasıran eser sahipleri ve bağlı bulundukları kurumlara aittir.

Web sitesinden, işletmenin ürün ve / veya hizmetleri hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçiler iletişim formunu doldurarak kendileriyle iletişime geçilmesini sağlayabilirler. Ayrıca ziyaretçiler, web sitesinde bulunan hizmetler ve / veya ürünler ile ilgili görüşlerini / incelemelerini bu yöntemle web sitesinin yöneticileriyle paylaşabilirler. Web sitesi, ziyaretçilerin gönderdiği mesajların içeriğini bu kullanım koşulları ihlallerinin tespiti haricinde başka bir amaçla kaydetmemektedir. Web sitesi, yazarın onayı olmadan, yürürlükte olan yasalar gereği veya yetkili makamların talebi haricinde, mesajın içeriğini üçüncü kişilerle paylaşmamaktadır. Bu kullanım koşullarının kabul edilmesi halinde, kullanıcının paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, işletmenin tüm iştirakleri ve iş ortakları ile paylaşımına izin vermiş olduğunu kabul etmektedir.

Web sitesi, üçüncü şahıslar tarafından yönetilen diğer web sitelerine bağlantılar ("linkler") içerebilir. Web sitesi, bahsedilen bağlantılardaki içerik veya bilgiler üzerinde bir kontrole sahip olmadığından, söz konusu web sayfalarının içeriğinin sorumluluğunu taşımadığı gibi kullanımından kaynaklanan zararlardan sorumlu değildir. Ayrıca, bu bağlantıların herhangi biri tarafından sağlanan bilgiler de dahil olmak üzere, üçüncü kişilerce sunulan bilgilerin kalitesinden, doğruluğundan ve tamlığından da sorumlu değildir.

Web sitesi kullanıcılarının yürürlükte olan yasalar sayesinde fikri mülkiyet ve telif hakları açısından korunan üçüncü şahıslara ait içerikleri, fikri mülkiyet ve telif hakları sahibinin yazılı izni olmadan yasaları ihlal edecek şekilde kopyalamaları, yayınlamaları, dağıtmaları yasaktır. Fikri mülkiyet ve telif hakkı sahiplerinden veya temsilcilerinden bu haklarının ihlal edildiği konusunda web sitesi yönetimine bilgilendirme yapılması durumunda, telif hakkı ihlaline konu olan içeriği paylaşan kullanıcının siteye ulaşımı engellenebilir. Web sitesi dâhilindeki içerik ve unsurlarla ilgili olarak fikri mülkiyet ve telif hakkı ihlali bulunduğunun düşünülmesi durumunda aşağıda belirtilen unsurları içeren yazılı bir bildirinin en kısa sürede site yönetimine iletilmesi gerekmektedir:

Fikri mülkiyet ve telif hakkı sahibinin elektronik imzası veya yazılı yetki belgesi, fikri mülkiyet ve telif haklarıyla korunan içeriğe ve ihlale konu olan durumla ilgili olarak kısa bir bilgilendirme, fikri mülkiyet ve telif haklarının ihlal edildiği düşünülen içeriğin bulunduğu web sitesi bölümü, iletişim bilgileri, fikri mülkiyet ve telif haklarının ihlali gerçekleştiğini ve bunun yasalara ayrı olduğunu ifade eden uygun bir ifadeyle yazılmış bildiri.